Dyrektor naszej szkoły pani Beata Wołkanowska została nominowana w plebiscycie Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych. Ona sama twierdzi, że to zasługa naszej całej społeczności szkolnej - piękniejemy w środku i na zewnątrz... i mamy się czym chwalić!

Przedsiębiorczość w edukacji to kategoria, w której doceniamy dyrektorów, nauczycieli, rady rodziców oraz rodziców uczniów gdańskich szkół.

Ideą organizowanego już po raz czwarty plebiscytu i gali Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych jest uhonorowanie aktywnych gdańszczanek i gdańszczan, którzy, realizując w różny sposób ideę przedsiębiorczości, przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego miasta.

Czekamy na Wasze głosy!
Aby oddać głos na wybranego kandydata:
- wyświetl wizytówkę kandydata i przeczytaj uzasadnienie nominacji;
- kliknij przycisk „głosuj na tak”;
- dziennie możesz oddać 5 głosów!
Głosowanie jest bezpłatne i trwa do piątku, 31 stycznia 2020 roku do godz. 21!