Konkurs Języka Angielskiego ,,Jestem Lingwistą" dla klas VII

Z radością i dumą informujemy o sukcesie naszych uczniów z języka angielskiego. Georgii Senkevich z kl. 7a uzyskał tytuł laureata, a Amelia Czecholinska z kl. 7b została finalistką IX Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego ,,Jestem Lingwistą" dla klas VII. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Dary sadu i ogrodu"

Zuzanna Wawrzykiewicz z klasy 7 zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Dary sadu i ogrodu"! Organizatorem była SP 85 w Gdańsku. Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym
,,Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych"

Uczennica klasy 5a, Wiktoria Rodziewicz, zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Gdańsk Miastem Przyjaznym dla Niepełnosprawnych". Konkurs odbył się w SP 44 w Gdańsku. Serdecznie gratulujemy!

Brak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: 1 osoba

Znamy już listę szkół zakwalifikowanych do Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica”. Jesteśmy wśród 60 szkół w województwie pomorskim, które otrzymają dofinansowanie na zakup nowego sprzętu multimedialnego. Brawo MY !

W ostatni weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w rugby. Wśród zawodników Ogniwa Sopot wystąpiła uczennica naszej szkoły Nina L. z klasy 6. Gratulujemy Ninie udziału w tak ważnej imprezie i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji :)

Sukces Patryka w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 46 w Gdańsku uczeń klasy 4a - Patryk Bik - odebrał dyplom za udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym/Fotograficznym. Patryk wykonał pracę na temat ,, Autyzm - mam tak samo, jak Ty swój świat i swoje marzenia". Gratulujemy!!!
W szkole zorganizowano też stanowiska, gdzie można było zobaczyć, jak autyzm wprowadza zmysły w błąd.

Kacper finalistą Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego!

Miło nam poinformować, iż uczeń naszej szkoły, Kacper S. uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego. Wojewódzki etap Konkursu odbył się w dniu 5 III 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku.
Serdecznie dziękujemy Kacprowi za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły i gratulujemy sukcesu!
/M.F./

Pierwis abslowenci Akademii Gdańskich Lwiątek

Akademia Gdańskich Lwiątek to projekt o charakterze edukacyjno- kulturalnym, w ramach którego obecna klasa 4 A przez 3 lata zwiedzała z p. Ewą Hake i p. Dorotą Kowalską muzea i placówki kulturalne, miejsca ważne i znaczące dla gdańszczan. Uczniowie zdobyli brązowe, srebrne i złote odznaki oraz dyplomy. Każdy uczeń posiadał swój własny INDEKS. Wszyscy zaliczyli 18 wizyt obowiązkowych z klasą, 13 wizyt dodatkowych z klasą oraz dodatkowe wyjścia z rodziną.